Centrum rekreacji i edukacji

PRZEZ ZABAWĘ!

V Zlot Westernowy

Po 20 latach ponownie organizujemy Zlot Westernowy. Powracamy wspomnieniami do spotkań z dawnymi kompanami i przyjaciółmi z barci kowbojskiej. Aby przywołać ducha tamtych Zlotów ponownie serdecznie zapraszamy uczestników tamtych imprez.

Data Pikniku Country pokrywa się z naszym corocznym, wakacyjnym Zlotem Samochodów - jeśli chcecie odwiedzić nas swoim amerykańskim rumakiem - to również zapraszamy. Postanowiliśmy połączyć obie imprezy, aby zmienić nieco format sierpniowych Zlotów Samochodów i powrócić do starego klimatu kowbojskich spotkań. 

* Dla braci kowbojskiej (pełen kowbojski strój, od stóp do głowy :)) darmowy wstęp na trzy dni pikniku, korzystanie z wszystkich atrakcji oraz poczęstunek - wymagane zgłoszenie/ uzyskanie akredytacji. Zgłoś się mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule "V Zlot Western" lub przez FB.
* Dla właścicieli aut USA - w tym roku Zlot będzie miał charakter bardziej kameralny i przyjmiemy ograniczoną ilość aut. Czekamy na Wasze zgłoszenia, a o zapisaniu na Zlot poinformujemy Was w mailu zwrotnym. O dopuszczeniu auta na Zlot decyduje jego nietuzinkowość, oryginalność ....
Zgłoś chęć uczestnictwa mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule "IX Zlot Samochodów".
Prosimy o podanie w treści zgłoszenia:
- marka, model, rocznik auta,
- imię i nazwisko kierowcy oraz telefon kontaktowy
- ilość osób wjeżdżających na teren Mega Parku (z kierowcą) - 4 osoby gratis, powyżej opłata na miejscu 30 zł/ osobę
- OBOWIĄZKOWO foto auta - jednoznaczne ze zgodą na publikację w wydarzeniu.
- OBOWIĄZKOWO regułka RODO*** ( kopiuj - wklej do maila, tekst na dole wydarzenia )

Na pikniku nie zabraknie oczywiście muzyki country, która będzie towarzyszyła nam przez cały Zlot. Czekać będzie wyśmienite jedzenie, a dla prawdziwych łasuchów konkursy w jedzeniu specjalności kowbojskich. Nie zabraknie również konkurencji sprawnościowych, Pokazów Konnych, ogniska i wspólnego biesiadowania przy gitarze. Jak na Western City przystało obowiązkowo odbędzie się pokaz i nauka tańca country.
Czekają nas trzy dni pełne wspomnień i wyśmienitej zabawy.

PIĄTEK:
URODZINY BURMISTRZA I BURMISTRZOWEJ Kansas City - wspólne świętowanie i zabawa z Wodzirejem 100BBE
Konkurs na najzabawniejsze zdjęcie z drogi do Kansas City, do wygrania oczywiście woda ognista ;) , nagradzane trzy pierwsze miejsca;

SOBOTA:
poranek kojota, po trudach dnia poprzedniego dla zlotowiczów darmowa kawa w saloonie O.K.Corral, 12:00 oficjalne otwarcie Zlotu, konkurs z nagrodami na najbardziej roztańczony duet, zespół Zlotu, Pokazy Westernowe, nauka tańca country, konkurs na jedzenie hot dogów.
Przez cały dzień - muzyka country na żywo: KONCERT Jakub "Ciemny" Ciemnoczołowski oraz gwiazda wieczoru Electric Cowboyz.

NIEDZIELA:
podwójny kojot, duża kawa gratis, o 15:00 obiad dla Zlotowiczów pieczony Dzikosław/ grillowany Brontozaur, Pokazy Westernowe, konkursy i zabawy, wspólna fotografia wszystkich uczestników - dla uczestników zdjęcie w pamiątkowej ramce gratis, pożegnanie;

Dla zwiedzających - gości indywidualnych: w cenie biletu nieograniczone korzystanie z Luna Parku, wejście na wszystkie Pokazy Westernowe oraz zwiedzanie wszystkich Światów Tematycznych.
Bilety 10% taniej na TICKEO.pl.
Park czynny od 10 do 19.

Plan POKAZÓW WESTERN:

11.00 Pokaz Westernowy - dworzec Kansas City
12.30 Grażynka i Janusz w akcji - główna ulica Kansas
14.00 Pokaz strzelecki - amfiteatr
15.30 Pokaz taneczny - główna ulica Kansas
16.30 Western Show - Amfiteatr

*** RODO ( kopiuj - wklej do maila zgłoszeniowego )
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rejestracji na IX Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych w dniach 2/3/4 sierpnia 2019 r. , prowadzonej przez firmę Mega Park Zdzisława Kolasińska . Jednocześnie oświadczam, że zostałem(am) poinformowany(a) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Do zobaczenia w Mega Parku.

Mapa parku

mapa parku


MEGA PARK CZYNNY

  • kwiecień codziennie od 10:00 do 17:00
  • od 1.05.2019 do 21.06.2019 w tygodniu od 10:00 do 17:00, w weekendy od 10:00 do 19:00

 
  • od 22.06.2019 od 01.09.2019 codziennie od 10:00 do 19:00
  • wrzesień codziennie od 10:00 do 17:00