Centrum rekreacji i edukacji

PRZEZ ZABAWĘ!

Święto Niepodległości USA

Święto Niepodległości USA i 25 urodziny Mega Parku

Kochani serdecznie zapraszamy na podwójne święto do Mega Parku. W weekend 2 i 3 lipca będziemy świętować Dzień Niepodległości USA i nasze 25-te urodziny.

Z tej okazji dla naszych gości nie zabraknie tortu, balonów, a w Miasteczku Westernowym czekać będą rabaty i promocje, a także stoiska tematyczne.
Przygotowaliśmy coś extra, ale szczegóły podamy bliżej wydarzenia.

Od rana mnóstwo atrakcji: Pokazy Westernowe. Przez cały dzień kursować będzie kolejka Kansas City Express II, a postacie z bajek, dinozaury, morskie zwierzęta oraz mega owady czekać będą na zwiedzających w lesie. Lubiących aktywny wypoczynek zaprosimy do Luna Parku. Kto chętny zmierzyć się z bykiem rodeo lub skorzystać z eurobungee, strzelnic, kopalni złota, dmuchańców i innych atrakcji?

Na głodnych i spragnionych czekać będzie bogata oferta menu naszych restauracji oraz punktów gastronomicznych.
Dla prawdziwych łasuchów KONKURS JEDZENIA HOT-DOGÓW !!!


Park czynny od 10:00 do 19:00.

W cenie biletu wstępu nieograniczone korzystanie z Luna Parku, zwiedzanie wszystkich Światów Tematycznych oraz wejście na wszystkie Pokazy Westernowe.
PLAN POKAZÓW WESTERNOWYCH: 11:00*, 12:30*, 14:00*, 15:30* oraz 16:30* Western Show w amfiteatrze — widowisko z udziałem koni, naszych kowboi oraz wybuchami.
ODJAZDY KOLEJKI: 11:00*, 12:04*, 13:09*, 14:30*, 16:09*

* UWAGA, BARDZO WAŻNE!!! Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub/i wycofania repertuaru pokazów oraz wyłączenia z użytkowania innych atrakcji w przypadku złych warunków atmosferycznych oraz innych zdarzeń losowo - wypadkowych.

Mapa parku

mapa parku