Centrum rekreacji i edukacji

PRZEZ ZABAWĘ!

21 urodziny Mega - Parku

W tym roku "OCZKO", nasze 21- wsze urodziny !!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy świętowali z nami huczne, 20-te urodziny w zeszłym roku. Serdecznie zapraszamy i w tym roku stałych bywalców i tych, którzy jeszcze u nas nie byli.
Nie zabraknie tortu, szampana i balonów.
Gość specjalny Chris Star⭐ uczestnik wielu programów muzycznych - najlepszy polski głos Elvisa.

 • 2016 Must Be The Music - Tylko muzyka
 • 2014 Disco Star 2 (półfinalista)
 • 2011 Xfactor II edycja
 • 2010 Xfactor
 • 2010 Bitwa na głosy

" Kochaj, kochaj " https://www.youtube.com/watch?v=UGv_0a7-s2E
" Daj mi szansę " https://www.youtube.com/watch?v=1ZBMG0YEsgw
Wystąpi dla Państwa w sobotę . Swoim śpiewem umili Wam czas między pokazami oraz koncert po Western Show ( 16:30 )
Niedziela koncert o godzinie 14:00
Po kocercie zapraszamy na tort i szampana.
Jedno jest pewne, od rana czekać będzie mnóstwo atrakcji:

 • Pokazy Westernowe
 • Przez cały dzień kursować będzie kolejka Kansas City Express II, a postacie z bajek, dinozaury, morskie zwierzęta oraz mega owady czekać będą na zwiedzających w lesie.
 • Lubiących aktywny wypoczynek zaprosimy do Luna Parku
 • Kto chętny zmierzyć się z bykiem rodeo, lub skorzystać z eurobungee, strzelnic, kopalni złota, dmuchańców i innych atrakcji?

Na głodnych i spragnionych czekać będzie bogata oferta menu naszych restauracji oraz punktów gastronomicznych.

A w Miasteczku Westernowym rabaty i niespodzianki.

3 wrzesnia 2017 III Święto Konia

Trzeciego września po raz trzeci obchodzić będziemy Święto Konia w Mega Parku. Kimże byłby kowboj bez swojego wiernego wierzchowca.
Koń od tysiącleci związany jest człowiekiem, w życiu codziennym, pracy, a także w sztuce wojennej. Wiele koni poprzez sławnych jeźdźców zapisało się w historii od starożytności do czasów najnowszych.

Jeśli chcecie Państwo zobaczyć konie z naszej stajni, poznać tajniki oprzyrządowania i siodłania koni oraz zaprzyjaźnić się z kucykami Pony - serdecznie zapraszamy.
W programie zajęcia i pokazy prowadzone przez Jakuba Ciemnoczołowskiego - który wraz z żoną Alicją prowadzi zaprzyjaźnioną z Mega Parkiem Stajnię Pancho:

Jakub i Alicja zajmują się szeroko pojętym treningiem koni oraz prowadzeniem szkoleń dotyczących pracy z końmi jak i rozwoju osobistego.
"W tym roku pokażmy jak pracować z końmi młodymi, opowiemy o komunikacji pomiędzy końmi i ludźmi oraz jak konie się uczą i dlaczego tak szybko :-)
Zapraszam Jakub Ciemnoczołowski Stajnia Pancho."

Miejsce - główna ulica Kansas City.
Plan dodatkowych pokazów:
- I 13:00
- II 14:45
- III 16:00
- 16:30 Gościnny występ Jakuba w Western Show

Oprócz pokazów z Jakubem Ciemnoczołowskim ramowy program Pokazów Westernowych:
11.00 "Co w rodzinie, to nie zginie" w Daltonowie;
12.30 " Jak skrócić okres spłacania kredytów" pokaz pirotechniczny w amfiteatrze;
14.00 "Lady Iskra i jej pomocnik Lucky Luke" w amfiteatrze;
15.30 "Przygody Dzielnego Sheryfa Wyatta Earpa";
16.30 WESTERN SHOW "20-lat minęło" w amfiteatrze.

Park otwarty od 10:00 do 19:00.
W cenie biletu wstępu nieograniczone korzystanie z Luna Parku, zwiedzanie wszystkich Światów Tematycznych oraz wejście na wszystkie Pokazy Westernowe.

Zlot Mitsumaniaków, zakończenie wakacji

Na zakończenie wakacji prawdziwa petarda ....
Zlot Mitsubishi na 100 lat tej marki.

Wraz z MITSUMANIAKAMI, Mega Park będzie organizatorem tego niecodziennego wydarzenia. A patronat nad całością wydarzenia objął prezydent Miasta Grudziądza - pan Robert Malinowski.
W naszym parku pojawi się całe mnóstwo tych pięknych, japońskich maszyn.
W czasie Zlotu konkursy, turnieje, zawody i pokazy.

Cały czas dostępne również wszystkie atrakcje Mega Parku - zwiedzanie światów tematycznych, nieograniczone korzystanie z Luna Parku oraz Pokazy Westernowe.
Plan pokazów:
11.00 "Co w rodzinie, to nie zginie" w Daltonowie;
12.30 " Jak skrócić okres spłacania kredytów" pokaz pirotechniczny w amfiteatrze;
14.00 "Lady Iskra i jej pomocnik Lucky Luke" w amfiteatrze;
15.30 "Przygody Dzielnego Sheryfa Wyatta Earpa";
16.30 WESTERN SHOW "20-lat minęło" w amfiteatrze.


A OD GODZ 19:00 NIESŁYCHANA GRATKA - KONCERTY:
* CELA NR 3
* DRUNK RIDERS
* ZDROWA WODA
WSTĘP do Mega Parku i na kocerty (goście Mega Park) :
- od 10:00 do 17:00 40 zł normalny i 35 zł ulgowy;
- od 17:00 do 19:00 28 zł normalny i 24 zł ulgowy;
- od 19:00 JEDYNE 20 zł/ osobę

Święto wojska - długi weekend z wojskiem

Święto wojska - długi weekend z wojskiem 12/13/14/15.08

W czasie weekendu obchody Święta Wojska Polskiego – święta Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Oficjalnie obchodzony w całej Polsce 15 sierpnia na pamiątkę zwycięskiej Bitwy Warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. 
Serdecznie zapraszamy do zabrania ze sobą małych flag, proporczyków biało - czerwonych lub stroju w barwach narodowych - dla tak specjalnie oznaczonych osób niespodzianka !!! 
Zapraszamy również wszystkich, którzy chcą zobaczyć umundurowanie i uzbrojenie wojsk amerykańskich z czasów wojny secesyjnej. 
Naszym gościem specjalnym będzie wojskowa grupa rekonstrukcyjna. Dla wybranych niesłychana okazja - strzał z broni historycznej. Dla wszystkich możliwość zajrzenia do obozu wojsk z tamtych lat. 

Nasz park czynny będzie od godziny 10:00 do 19:00.
Przez cały dzień odbywać będą się również Pokazy Westernowe w wykonaniu kowboji Miasteczka Westernowego Kansas City, w ramach biletu również zwiedzanie wszystkich światów tematycznych oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku. 


Plan pokazów:
11.00 pokaz w Daltonowie
12.30 pokaz w amfiteatrze
14.00 pokaz w amfiteatrze
15.30 pokaz w amfiteatrze
16.30 Western Show pokaz w amfiteatrze

V Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych

V Zlot Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych 4/5/6 sierpnia 2017

Nasi drodzy Przyjaciele: Zlotowicze oraz Goście Mega Parku! Już po raz piąty gościć będziemy wspaniałe amerykańskie legendy motoryzacji, jej współczesnych następców oraz ponaddwudziestopięcioletnie pojazdy wszelkich marek. Pierwszy weekend sierpnia obfitował będzie w moc atrakcji: wielka parada ulicami Grudziądza, prezentacja aut na terenie Mega Parku, konkurs na najgłośniejszy wydech i car audio, mnóstwo nowych konkurencji dla Zlotowiczów oraz gości - tych dużych i tych małych. Konkurs na ulubione auto Zlotu w tym roku będzie niezwykle emocjonujący i czeka nas mnóstwo emocji, a wynik jest w waszych rękach! ZAPRASZAMY :)

Niniejszym oficjalnie zapraszamy do zgłaszania swoich aut na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA: uczestnicy poprzedniego, IV Zlotu w maju, którzy zgłaszali swoje auto mailowo, proszeni są o podaniu w treści zgłoszenia jedynie modelu i marki auta, numeru tablicy rejestracyjnej i ilości osób wjeżdżających w aucie na teren Mega Parku. Ci z Was, którzy będą u nas po raz pierwszy lub uczestniczyli w trzech pierwszych zlotach, proszeni są o podanie w treści zgłoszenia:
- marka i model auta,
- rocznik,
- pojemność silnika,
- imię i nazwisko kierowcy
- nr telefonu kontaktowego,
- nr tablicy rejestracyjnej.
- ilośc osób wjeżdżających na teren Mega Parku (z kierowcą)
- OBOWIĄZKOWO foto auta - jednoznaczne ze zgodą na publikację w wydarzeniu.

RAMOWY PLAN V ZLOTU Samochodów Amerykańskich i Zabytkowych "Starcie gigantów".

Dla wszystkich uczestników zlotu (kierowców aut zapisanych na zlot i ich towarzyszy podróży) gratisowe wejście do Mega Parku (pełnoprawny bilet wstępu o wartości 40zł/osobę, szczegóły: http://www.mega-park.pl/dla-klientow-indywidualnych), dodatkowo 20% rabatu na gastronomię (po okazaniu specjalnej opaski VIP).


PIĄTEK

godz. 16:00 – PIĄTEK, WEEKENDU POCZĄTEK! 
godz. 16 - 24 - przyjazd uczestników na miejsce, przydział numerów, rozlokowanie na terenie Mega Parku, zakwaterowanie w domkach, 
godz. 19 - … – integracja uczestników, ognisko/grill z kiełbasą i karkówką, spożywanie napojów, konkursy: młot, narty indiańskie, slalom, wyścig w siodłach itp… - na dobre rozpoczęcie weekendu nagrodą w każdym konkursie jest WHISKEY (dla niepijących uczestników do wymiany na Colę). Wspólne muzykowanie z gitarą (polskie i zagraniczne standardy muzyki) – wystąpią dla was Tomek „Teacher” Jarmołkiewicz oraz Jakub „Ciemny” Ciemnoczołowski.
Godz. 22:00 – wynik konkursu na najzabawniejsze foto (nagroda: whiskey) Jadąc do nas zróbcie zdjęcie (koniecznie z autem i pasażerami) w jakiejś śmiesznej/niezwykłej sytuacji. Foto wyślijcie nam prywatną wiadomością na FB. Zwycięzca otrzyma whiskey!!! Zwycięska fotka zostanie opublikowana na stronie Zlotu, dlatego wysyłka oznacza zgodę na publikację.


SOBOTA

Rozpoczęcie konkursu na „Laureata publiczności” - głosy zbierać będziemy do niedzieli włącznie.
Godz. 8 - 24 - przyjazd uczestników na miejsce, przydział numerów, zakwaterowanie w domkach, postój na parkingu przed Mega Parkiem (do Parady, później wjazd na teren MP) 
Godz. 10:00 – otwarcie Mega Parku dla odwiedzających,
Godz. 11:00 – Pokaz westernowy
Godz. 11:30 – oficjalne otwarcie Zlotu przez Burmistrza Kansas City
Godz. 12:30 – start Parady ulicami Grudziądza (mapka trasy), Około godziny 13:10 postój na Błoniach Nadwiślańskich (40 minut), powrót do Mega Parku – trasę parady podamy po otrzymaniu akceptacji Policji.
Godz. 14:30 – wjazd uczestników Zlotu na teren Mega Parku, przejazd przez główną ulicę, ustawienie aut do prezentacji. Początek głosowania w Plebiscycie na ulubione auto Zlotu. (uwaga: karty do głosowania są wydawane wyłącznie odwiedzającym Mega Park w ilości 1 sztuka na jedną osobę).
15:00 – 16:00 INTEGRACJA ZLOTOWICZÓW Z PUBLICZNOŚCIĄ – tutaj prośba do zarejestrowanych Zlotowiczów: w tym czasie bardzo prosimy o wizualne udostepnienie swoich aut (silnik, wnętrze) publiczności i o obecność przy swoim aucie w celu odpowiadania zainteresowanym widzom na pytania o Wasze auta. Oczywiście nie jest to obowiązkowe, natomiast stanowi ważny element integracji Zlotowej i umożliwia publiczności podjęcie decyzji odnośnie ulubionego auta/właściciela Zlotu.
Godz. 15:30 – pokaz westernowy
Godzina 16:00 - Konkurs na najgłośniejsze Car Audio.
Godz. 16:30 – WESTERN SHOW (Amfiteatr)
Godz. 17:00 – konkurs dla Zlotowiczów: Fakty dotyczące amerykańskiej motoryzacji. (Prowadzący podaje informację z dziedziny motoryzacji, uczestnicy decydują, czy jest to prawda, czy fałsz – ustawiając się przy tabliczce „Prawda” lub „Fałsz”. Osoby, które odpowiedzą źle, odpadają. Wygrywa osoba/osoby, które przetrwają najwięcej pytań. Do wygrania: whiskey i kosmetyki samochodowe.
Godz. 19:00 - Koniec sobotniego głosowania w Plebiscycie

NIGHT SHOW:
Pin Up Candy Burlesque Star - 19:00
Występ Lamia Reno - 19:30 
Pokaz Pole Dance – taniec na rurze - 20:30 
Występ Pin Up Candy Burlesque Star - 21:00 
PIECZONY DZIK z okazji urodzin Burmistrza Kansas City - 21:30 
Od godz. 22:00 – sesja karaoke w Saloon OK Corral (Zlotowicze) 
Auta można pozostawić na terenie Mega Parku, jest całonocna ochrona.


NIEDZIELA

Godz. 10 – otwarcie Mega Parku dla odwiedzających
Godz. 10-12 – dojazd aut na teren Mega Parku (kierowcy, którzy nie pozostawili aut na noc)
Godz. 11:30 – konkurs dla odwiedzjących dorosłych: rzut kapeluszem do celu
Godz. 12:30 – konkurs dla odwiedzających dzieci: rzut kapeluszem do celu
Godz. 13:30 – KONKURS NA NAJGŁOŚNIEJSZY WYDECH 
Godz. 14:30 – konkurs dla odwiedzających dorosłych: wyścigi z siodłem 
Godz. 15:00 – koniec głosowania w Plebiscycie
Godz. 16:00 – konkurs dla Zlotowiczów: wyścig kelnerski w kapeluszu 
Godz. 17:00 – Ogłoszenie wyników Plebiscytu, rozdanie nagród, pożegnanie, oficjalne zamknięcie Zlotu przez Burmistrza i zaproszenie na kolejny.

NASI SPONSORZY:
- Car Wrap City
- Multi Finish Bartłomiej Mochalski
- Restauracja Rancho
- Salon Urody Beautiful Skin
- Chevrolet Team Poland

NASI PARTNERZY:
- Muzyka Country

foto: Green Zone: https://web.facebook.com/greenzonephoto/

SPRAWY TECHNICZNO-ORGANIZACYJNE:
Tomek "Teacher" Jarmołkiewicz, nr tel. 601 240 665

REZERWACJA DOMKÓW: nr tel. 667 697 687

Mapa parku

mapa parku


MEGA PARK CZYNNY


 • kwiecień 2018 od 10:00 do 17:00
 • od 1.05.2018 do 22.06.2018 w tygodniu od 10:00 do 17:00, w weekendy od 10:00 do 19:00;

 
 • od 23.06.2018 od 02.09.2018 codziennie od 10:00 do 19:00
 • od 03.09.2018 do 30.09.2018 codziennie od 10:00 do 17:00