Centrum rekreacji i edukacji

PRZEZ ZABAWĘ!

Noclegi

Istnieje możliwość nocowania w MEGA PARKU.

OKOLICA:

   Grudziądz - przepiękne miasto, położone na zboczach otaczających dolinę Wisły. Miasto z 900-letnimi tradycjami, ze wspaniałymi zabytkami klasy zerowej: Zespołem Spichlerzy z XIV/XV w., Bramą Wodną, fragmentami obwarowań miejskich z czasów Krzyżaków. Ważnym obiektem jest odbudowana Wieża Klimek, stanowiąca nieodłączny element zamku krzyżackiego w Grudziądzu, powstała w 2. połowie XIII wieku. Wieża wysoka na ponad 30 metrów ponad poziom terenu pozwalała przy korzystnych warunkach meteorologicznych na obserwację terenu w promieniu ponad 20 km! Będąc tutaj koniecznie trzeba wejść na Górę Zamkową i zwiedzić Cytadelę - unikalny obiekt militarny z przełomu XVIII i XIX wieku.

Mega-Park położony jest w Grudziądzu-Rudniku, w malowniczej okolicy w pobliżu Wielkiego Jeziora Rudnickiego. Jezioro jest tak duże (188,7 ha), że nad jego brzegiem zlokalizowane są trzy plaże. Na środku jeziora znajduje się malownicza wyspa porośnięta drzewami i krzewami. Najbliżej nas ( 100 m ) jest plaża „Delfin”. Jest płatna, pracują na niej ratownicy, znajduje się tam pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do piłki plażowej oraz wiele innych atrakcji.  Druga plaża "Miejska" mieści się przy ul. Zaleśnej. Jest płatna, pracują na niej ratownicy WOPR-u, znajduje się tam również pomost do skakania, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do piłki plażowej. Trzecia plaża, tzw. „Dzika”, mieści przy ul. Jeziornej. Plaża jest bezpłatna i strzeżona. Wszystkie trzy plaże znajdują się w sąsiedztwie kompleksu Lasu Rudnickiego. W Lesie Rudnickim zlokalizowane są pozostałości fortów obronnych z II wojny światowej, trasy Nordic Walking oraz ścieżki rowerowe. Jednym zdaniem - jeden dzień to za mało, by zwiedzić wszystkie atrakcje Grudziądza i okolic...

 

Zapraszamy do korzystania z noclegu w Mega Parku w domkach "holenderskich". W każdym domku jest WC, aneks kuchenny, salon, 1-2 pokoje do spania. 

Cennik: 250 zł ZA DOMEK - W DOMKU max. 5 OSÓB; 

Cennik dla grup zorganizowanych - szkoły szczegóły tel: 667-697-687 

Doba noclegowa kończy się o godz. 11:00.

Zakwaterowanie od godz. 12:00 do 18:00, po wcześniejszej rezerwacji.

Domki nie są wyposażone w pościel, osoby chętne prosimy o zabranie śpiworów lub pościeli.

Przy każdym domku jest parking.

Posiadamy 11 domków do wynajęcia.

 Rezerwacja noclegów: 667-697-687

 

 

Mega Park ul.Południowa, 86-300 Grudziądz

PKO BP: 28 1020 5040 0000 6402 0215 5968.

 

Mapa parku

mapa parku