Centrum rekreacji i edukacji

PRZEZ ZABAWĘ!

Dla szkół

Ulotka do pobrania w pdf

Polecamy:

- Kreatywne warsztaty z LEGO®, gry i zabawy z LEGO®, rozwijające zdolności manualne, kreatywność czy umiejętność logicznego myślenia. Proponujemy do zabawy klocki LEGO® Classic® oraz LEGO Duplo®.  Szczegóły - kliknij tutaj    

- Plan Rewitalizacji Mega Parku 2018/2019 - wiele zmian i wiele nowości:       Szczegóły - kliknij tutaj.

Tylko w Mega-Parku oferta sześciu wspaniałych Światów w jednej cenie.

 

UWAGA !!! Najnowsza oferta dla grup zorganizowanych ważna od 2019r. 

 PROGRAM POBYTU SEZON 2019 - LEKCJA PRZYRODY NA ŻYWO, SPOTKANIE Z HISTORIĄ, CZYLI EDUKACJA PRZEZ ZABAWĘ - TO NASZ CEL!!! Wymagana wcześniejsza rezerwacja pod 667 697 687 (zawsze) i 56 46 52 349 (od kwietnia) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 I) PAKIET PRZYGODA:

 Pakiet Przygoda obowiązuje w kwietniu, od 1 maja do 14 maja, oraz we wrześniu

 Zwiedzanie Mega Parku z przewodnikiem od godz 10:00, pakiet zawiera:

 1. Zwiedzanie najstarszego i największego Miasteczka Westernowego, wizyta we więzieniu rodem z Dzikiego Zachodu oraz na westernowym cmentarzu.
  Na miejscu możliwość zakupu pamiątek oraz konsumpcji (Dla opiekunów kawa gratis.)
 2. Daltonowo -  Mini Miasteczko Westernowe do kreatywnej zabawy dla dzieci. Tylko u nas, tylko dla dzieci ich własne miasto, gdzie mogą bawić się do woli...
 3. Zwiedzanie morskich głębin - pobyt w Świecie Morskich Stworzeń w skali 1:1.
  Suchą stopą po dnie morza. Tylko u nas jedyny w Polsce wieloryb grenlandzki w naturalnych rozmiarach.
 4. Zwiedzanie  Magicznej Krainy Bajek, Baśni I Legend.
  To świat przygody i czarodziejskich opowieści. Przywita Was nie tylko Asteriks i Obelisk w Domu Rzymskim, ale również Flinstonowie w Bedrok. Tutaj spotkacie bohaterów Waszych ulubionych bajek w swoich domkach. 
 5. Lekcja przyrody na żywo - pobyt w Świecie Zwierząt - Zoo.
  Bezpośredni kontakt z żywymi zwierzętami w Zoo to przyjemna forma poznawania świata. Czekają tu również Mega-Owady i figury zwierząt niewystępującymi w Polsce.
 6. Podróż do przeszłości - zwiedzanie Parku Jurajskiego. 
  W tym miejscu przeniesiecie się miliony lat wstecz. Czekają tu dinozaury, które oddychają, poruszają się, wydają dźwięki i nie tylko...
 7. WARSZTATY KREATYWNE Z LEGO. Zajęcia edukacyjne. Gry i zabawa z Lego, rozwijające zdolności manualne, kreatywność czy umiejętność logicznego myślenia.
 8. POSZUKIWANIE ZAGINIONEGO SKARBU W MIASTECZKU WESTERNOWYM KANSAS CITY! Upominek-niespodzianka dla wszystkich uczestników.

Cena 25 zł od osoby/ MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DO PAKIETU NIEOGRANICZONEGO KORZYSTANIA Z LUNA PARKU ZA JEDYNE DODATKOWE 10 ZŁ/ OSOBĘ. Szczegóły, kontakt, menu, zasady rezerwacji - na dole artykułu. 

II) PAKIET BURMISTRZA:

Pakiet Burmistrza obowiązuje od 15 maja do 31 sierpnia.

UWAGA 13 oraz 18 i 19 czerwca NIECZYNNE!!!

 1. Zwiedzanie najstarszego i największego Miasteczka Westernowego, wizyta we więzieniu rodem Z Dzikiego Zachodu oraz na westernowym cmentarzu.Podczas  zwiedzania przejazd zadaszonym pociągiem Kansas City Express II.
  Na miejscu możliwość zakupu pamiątek oraz konsumpcji (Dla opiekunów kawa gratis)
 2. Gorączka złota - wizyta w Kopalni Złota.
  Znajdziecie tutaj odpowiedź na pytanie jak powstaje sztabka złota i poczujecie na własnej skórze gorączkę złota podczas płukania tego skarbu.
 3. Znakowanie bydła u starego Trapera - strzelanie z paintballa do celu. 
  Bezpieczna konkurencja dla małych i dużych.
 4. DALTONOWO - Mini Miasteczko Westernowe do kreatywnej zabawy dla dzieci. Tylko u nas, tylko dla dzieci ich własne miasto, gdzie mogą bawić się do woli...
 5. Spotkanie z żywą historią: WESTERN SHOW. Podążymy śladami dawnych osadników amerykańskich i poznamy ich historię oraz przygody. Nie zabraknie oczywiście Lucky Luka i jego niesfornych towarzyszy.
 6. WARSZTATY KREATYWNE Z LEGO. Zajęcia edukacyjne. Gry i zabawa z Lego, rozwijające zdolności manualne, kreatywność czy umiejętność logicznego myślenia.
 7. Lekcja przyrody na żywo - pobyt w Świecie Zwierząt - Zoo.
  Bezpośredni kontakt z żywymi zwierzętami w Zoo to przyjemna forma poznawania świata. Czekają tu również Mega-Owady i figury zwierząt niewystępującymi w Polsce.
 8. Podróż do przeszłości - zwiedzanie Parku Jurajskiego. 
  W tym miejscu przeniesiecie się miliony lat wstecz. Czekają tu dinozaury, które oddychają, poruszają się, wydają dźwięki i nie tylko...
 9. Zwiedzanie morskich głębin - pobyt w Świecie Morskich Stworzeń w skali 1:1.
  Suchą stopą po dnie morza. Tylko u nas jedyny w Polsce wieloryb grenlandzki w naturalnych rozmiarach.
 10. Zwiedzanie Magicznej Krainy Bajek, Baśni I Legend.
  To świat przygody i czarodziejskich opowieści. Przywita Was nie tylko Asteriks i Obelisk w Domu Rzymskim, ale również Flinstonowie w Bedrok. Tutaj spotkacie bohaterów Waszych ulubionych bajek w swoich domkach. 
 11. Spotkanie przy magicznym drzewie - interaktywna bajka.

Realizacja programu trwa ok. 5-6 godzin. Jeśli zostaniecie u nas dłużej przewodnik zadba o ciekawie wykorzystany czas: gry, zabawy i konkursy, bez dodatkowej opłaty.

 CENA: 38,00 zł za osobę / MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DO PAKIETU NIEOGRANICZONEGO KORZYSTANIA Z LUNA PARKU ZA JEDYNE DODATKOWE 10 ZŁ/ OSOBĘ. Szczegóły, kontakt, menu, zasady rezerwacji - na dole artykułu.

III) WYCIECZKA DWUDNIOWA:

 • 1 dzień - realizacja programu pobytu w Mega Parku + nocleg
 • 2 dzień - wyjazd do Grudziądza (własnym autokarem), zwiedzanie z przewodnikiem Starego Miasta, Błoni Nadwiślańskich, Sali Tradycji Jazdy Polskiej z unikalnym zbiorem pamiątek kawaleryjskich. Plan wycieczki dwudniowej do uzgodnienia.

Cena wycieczki dwudniowej to tylko: 80 zł MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA PAKIETU LUX, CZYLI: NIEOGRANICZONEGO KORZYSTANIA Z LUNA PARKU ZA JEDYNE 10 ZŁ/ OSOBĘ.

Nasz Mega-Park położony jest w Grudziądzu-Rudniku w malowniczej okolicy w pobliżu Wielkiego Jeziora Rudnickiego. Jezioro jest tak duże (188,7 ha), że nad jego brzegiem zlokalizowane są trzy plaże. Na środku jeziora znajduje się malownicza wyspa porośnięta drzewami i krzewami. Najbliżej nas ( 100 m ) jest plaża „Delfin”. Jest płatna, pracują na niej ratownicy, znajduje się tam pomost, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do piłki plażowej oraz wiele innych atrakcji.  Druga plaża "Miejska" mieści się przy ul. Zaleśnej. Jest płatna, pracują na niej ratownicy WOPR-u, znajduje się tam również pomost do skakania, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do piłki plażowej. Trzecia plaża, tzw. „Dzika”, mieści przy ul. Jeziornej. Plaża jest bezpłatna i strzeżona. Wszystkie trzy plaże znajdują się w sąsiedztwie kompleksu Lasu Rudnickiego. W Lesie Rudnickim zlokalizowane są pozostałości fortów obronnych z II wojny światowej, trasy Nordic Walking oraz ścieżki rowerowe. Jednym zdaniem - każdy znajdzie coś dla siebie.

Na miejscu bogate menu: śniadania, obiady, kolacje ( szczegóły poniżej )

IV) DODATKOWY PAKIET LUX:

MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DO KAŻDEGO PAKIETU ( Burmistrza i Przygody ) NIEOGRANICZONEGO KORZYSTANIA Z LUNA PARKU ZA JEDYNE 10 ZŁ/ OSOBĘ. 

WARTOŚĆ USŁUGI TO PONAD 120 ZŁ, DLA UCZESTNIKÓW WYCIECZEK JEDYNIE DODATKOWO 10 ZŁ/ OSOBĘ

Wykupując pakiet LUX otrzymują Państwo atrakcje danego pakietu oraz nieograniczone korzystanie z Luna Parku m.in.: byk rodeo, autodrom, eurobungee, strzelnica laserowa, hopland, cztery dmuchańce, basen z pontonami... 

* ZDJĘCIA GRUPOWE  (westernowe) w specjalnej cenie 9 zł / uczestnika TYLKO po wcześniejszej rezerwacji - bez konieczności przedpłaty - podaj info przy rezerwacji terminu.

Cena stała na miejscu 12 zł/ uczestnika - jeśli decydują się Państwo na miejscu.  

 

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WSZYSTKICH PAKIETÓW:

 Wymagana wcześniejsza rezerwacja pod 667 697 687 (zawsze) i 56 46 52 349 (od kwietnia 2017) lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powyższe pakiety obowiązują tylko dla grup zorganizowanych. Grupa zorganizowana to minimum 15 osób - na 15 dzieci 1 opiekun wejście gratis.

 • Dla grupy 15-osobowej - 1 opiekun gratis;
 • Dla grupy 30-osobowej - 2 opiekunów gratis;
 • Dla grupy 45-osobowej - 3 opiekunów gratis;
 • Dla grupy 60-osobowej - 4 opiekunów gratis itd...
 • Każdy dodatkowy opiekun płaci za siebie. 
 • Dla wchodzących opiekunów, kierowców, pilotów wycieczek  - w prezencie kawa.

 

Specjalna oferta MENU dla grup zorganizowanych. Poniżej proponujemy Państwu menu cieszące się największym zainteresowaniem. Nie mniej jednak dostosujemy się do Państwa indywidualnych potrzeb. Na życzenie przygotujemy potrawy bezglutenowe, wegetariańskie, dla diabetyków. Konieczna wcześniejsza informacja. 

Śniadanie 

 • 12,00 zł/osoba (szwedzki stół)

Obiad 

 • Kompot --- 2 zł/ szklankę
 • Zupy do wyboru: rosół, pomidorowa, owocowa, ogórkowa --- 5 zł/ porcję
 • Zestaw obiadowy średni: filet z kurczaka, frytki, surówka --- 14 zł/osoba
 • Zestaw obiadowy duży: filet z kurczaka, frytki, surówka--- 17,90 zł/osoba
 • Zestaw obiadowy: hamburger, frytki, ketchup --- 13,00 zł/osoba
 • Hamburger --- 7,00 zł
 • Zapiekanka duża --- 6,00 zł
 • Frytki --- 6,00 zł

Kolacja 

12,00 zł/osoba (szwedzki stół)

Jesteśmy firmą z 21-letnim doświadczeniem w organizowaniu czasu wolnego nie tylko najmłodszym odkrywcom przygód, ale też ich opiekunom. Serdecznie zapraszamy do sprawdzonego i ciekawego miejsca. W razie wątpliwości służymy pomocą i prosimy o kontakt.

Do zobaczenia w Mega Parku!!!

 

Mapa parku

mapa parku


MEGA PARK CZYNNY

 • kwiecień codziennie od 10:00 do 17:00
 • od 1.05.2019 do 21.06.2019 w tygodniu od 10:00 do 17:00, w weekendy od 10:00 do 19:00

 
 • od 22.06.2019 od 01.09.2019 codziennie od 10:00 do 19:00
 • wrzesień codziennie od 10:00 do 17:00