Centrum rekreacji i edukacji

PRZEZ ZABAWĘ!

O nas

   Mamy przyjemność powitać Państwa na stronie Centrum Edukacji i Rozrywki Mega Park. Położony jest w malowniczej okolicy, w pobliżu Wielkiego Jeziora Rudnickiego w zielonym sercu Grudziądza - miasta z ponad 900- letnimi tradycjami, przepięknie położonego na zboczach otaczających dolinę Wisły. Ze wspaniałymi zabytkami klasy zerowej: Zespołem Spichlerzy z XIV/XV w., Bramą Wodną, fragmentami obwarowań miejskich z czasów Krzyżaków. Będąc tutaj koniecznie trzeba wejść na Górę Zamkową i zwiedzić Cytadelę - unikalny obiekt militarny z przełomu XVIII i XIX wieku.

Nasz Mega Park powstał 1 maja 1997 roku. Zaczęliśmy od "Rancho" - saloonu, w którym zarówno dawniej jak i dziś specjalnością są smażone ryby. Po kolejnych rozbudowach powstało Zoo, Dziki Zachód czyli Miasteczko Westernowe Kansas oraz Mexico City. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom i rosnącym zapotrzebowaniom naszych gości rozbudowaliśmy nasz park o: Krainę Baśni, Bajek i Legend, Safari, Dinozaury - to specjalna Jurajska Ścieżka Edukacyjna. Z POCZĄTKIEM WAKACJI 2010 POJAWILI SIĘ U NAS NOWI MIESZKAŃCY - RUCHOME DINOZAURY M.IN. T-REX. Kolejne lata przyniosły efekty naszej pracy, powstały: Bedrock City (kraina Flinstonów). W 2012 Amfiteatr na 1000 osób, w którym odbywają się występy artystyczne i cykliczne Pokazy Westernowe! W 2013 roku powstał Magiczny Świat Asteriksa i Obeliksa oraz Kraina Mega Owadów, a w 2014 roku Kraina STWORZEŃ MORSKICH i wielka niespodziankach dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat "Daltonowo". Rok 2015 to takie nowości jak Westernowy Cmentarz, szubienica oraz nowo zamieszkałe BAJKI w naszym parku: "PINOKIO", "KOT W BUTACH" ORAZ INTERAKTYWNA BAŚŃ O "DRZEWIE, KTÓRE UMIAŁO DAWAĆ". POSTANOWILIŚMY RÓWNIEŻ "ROZWESELIĆ" ISTNIEJĄCE POSTACI, NADAJĄC IM NOWE POSZYCIE ORAZ ŻYWSZE KOLORY. Kolejne lata to modernizacja i renowacja naszych obiektów, aby były jak najbardziej kolorowe, zadbane, ale i bezpieczne.

Mega Park to obiekt, który tętni życiem – od wiosny do jesieni każdego roku budzimy się do życia, aby zapewnić Państwo maksimum rozrywki w jednym miejscu. A nasza specjalna oferta dla grup zorganizowanych zapewnia nie tylko zabawę, ale i edukację dla najmłodszych - lekcje historii i przyrody na żywo i wiele konkurencji zręcznościowych.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z ZAKŁADKĄ "CENNIK":

- szczegóły dla szkół

- szczegóły dla klientów indywidualnych

Mapa parku

mapa parku